Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Loďka

A59/0302

LOĎKA

Čechy, 19. stol.
Číše s oválnou kupou na balustrové nožce s plochou patkou, bezbarvé sklo foukané, broušené, kupa zdobena řezbou průběžného florálního pásu (stylizovaný motiv vinné révy), doplněno zlacením. V. 12 cm, d. 11 cm. Stav A/B.