A59/0306
KARAFA
Čechy, 3. čtvrtina 19. stol.
Karafa z bílého kostního skla, kónický tvar s úzkým krkem a rovným límcovitým hrdlem, opatřeným plochou zátkou, zlacená štafáž v historizující ornamentice.
V. 19,5 cm.
Neznačeno.