Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Karafa

A59/0306

KARAFA

Čechy, 3. čtvrtina 19. stol.
Karafa z bílého kostního skla, kónický tvar s úzkým krkem a rovným límcovitým hrdlem, opatřeným plochou zátkou, zlacená štafáž v historizující ornamentice. V. 19,5 cm. Neznačeno. Stav A.