Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Číše

A59/0308

ČÍŠE

Čechy, 2. třetina 19. stol.
Kónická kupa na projmuté patce, broušená, zvnějšku fasetovaná do 8stěnu, hladké odsazené hrdlo, kobaltově modrá sklovina, plášť zdoben malbou barevnými emaily, stříbrem a zlatem: rozviliny, stuhy a květinové girlandy. V. 10,3 cm. Neznačeno. Stav B.