A59/0310
DVOJICE VÁZ A DÓZA
Čechy, posl. čtvrtina 18. stol. a 20. stol.
Oválná miska z bílého mléčného skla, zdobená pestrou emailovou malbou květinových motivů, d. 7,8 cm, v. 3 cm. Zvonovitá váza a vázička z opálového skla, na pohledové straně barevně malovaná pestrá kytice, zezadu drobné kvítky a trojlístky, zlacené linky, na podední hnědě tištěná zn. „Made in Czecho-Slovakia“, v. 15 cm a 7,8 cm.
Stav A-B.