Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové vázy

A59/0311

PÁROVÉ VÁZY

Čechy, 3. čtvrtina 19. stol.
Dvojice váz kapkovitého tvaru z bílého opálového skla, na nízkých patkách a s prstencem pod zvonovitým hrdlem, zdobeno barevnou malbou v historizujícím stylu s motivem vodního ptáka na pohledové straně, jemnými lineárními ornamenty a tečkovanými bordurami, zlacená štafáž. V. 24 cm. Neznačeno. Stav B.