A59/0311
PÁROVÉ VÁZY
Čechy, 3. čtvrtina 19. stol.
Dvojice váz kapkovitého tvaru z bílého opálového skla, na nízkých patkách a s prstencem pod zvonovitým hrdlem, zdobeno barevnou malbou v historizujícím stylu s motivem vodního ptáka na pohledové straně, jemnými lineárními ornamenty a tečkovanými bordurami, zlacená štafáž.
V. 24 cm.
Neznačeno.