A59/0312
PÁROVÉ VÁZY HISTORISMUS
Jižní Čechy, 2. pol. 19. stol.
Dvojice váz z bílého mléčného skla, zdobených žlutavým fondem a na pohledové straně barevnými figurálními alegoriemi ročních období, léta a podzimu, ve zlacených kartuších.
V. 30,5 cm.
Na podední zn. černě psaným č. "56.".