Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové vázy historismus

A59/0312

PÁROVÉ VÁZY HISTORISMUS

Jižní Čechy, 2. pol. 19. stol.
Dvojice váz z bílého mléčného skla, zdobených žlutavým fondem a na pohledové straně barevnými figurálními alegoriemi ročních období, léta a podzimu, ve zlacených kartuších. V. 30,5 cm. Na podední zn. černě psaným č. "56.". Stav A.