Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza s medailony

A59/0313

VÁZA S MEDAILONY

Čechy, 2. pol. 19. stol.
Váza z bílého mléčného skla, hruškovité tělo ze čtyř stran zploštělé, zdobeno malbou 4 grisaillových medailonů s krajinnými motivy a na hrdle plastickou florální malbou barevnými emaily a zlatem. V. 27,5 cm. Neznačeno. Stav A.