A59/0314
TROJICE POHÁRŮ BAUERNSILBER
Čechy (Annín, Jos. Ed. Schmidt?), 2. pol. 19. stol.
Párové zvonovité poháry na vyšší patce, dvoustěnné, uvnitř amalgamem stříbřené a v interiéru zlacené sklo, zdobeno bělavě stříbřitou malbou za studena s motivy vodního ptactva v rákosí. - Širší miska na nožce zhotovená stejnou technikou, v interiéru malovaná část. barevně.
V. 16 cm (2x) a 10,5 cm.
Neznačeno.