Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice pohárů Bauernsilber

A59/0314

TROJICE POHÁRŮ BAUERNSILBER

Čechy (Annín, Jos. Ed. Schmidt?), 2. pol. 19. stol.
Párové zvonovité poháry na vyšší patce, dvoustěnné, uvnitř amalgamem stříbřené a v interiéru zlacené sklo, zdobeno bělavě stříbřitou malbou za studena s motivy vodního ptactva v rákosí. - Širší miska na nožce zhotovená stejnou technikou, v interiéru malovaná část. barevně. V. 16 cm (2x) a 10,5 cm. Neznačeno. Stav B.