A59/0317
LÉKÁRENSKÁ DÓZA
Čechy, 19. stol.
Nádoba foukaná z temně rubínového skla, broušená, hruškovitý tvar na vyšší odsazené patce z opakního černého skla, na pohledové straně nápis opakním bílým emailem "Desinfection".
V. 11 cm.
Neznačeno.