Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lékárenská dóza

A59/0317

LÉKÁRENSKÁ DÓZA

Čechy, 19. stol.
Nádoba foukaná z temně rubínového skla, broušená, hruškovitý tvar na vyšší odsazené patce z opakního černého skla, na pohledové straně nápis opakním bílým emailem "Desinfection". V. 11 cm. Neznačeno. Stav B.