A59/0318
VÁZA ČERNÉ SKLO
Čechy, 19. / 20. stol.
Válcovitá váza z opakního černého skla na nízké patce, zdobená řezbou stylizovaného florálního motivu na protilehlých stranách.
V. 22 cm.
Neznačeno.