Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza černé sklo

A59/0318

VÁZA ČERNÉ SKLO

Čechy, 19. / 20. stol.
Válcovitá váza z opakního černého skla na nízké patce, zdobená řezbou stylizovaného florálního motivu na protilehlých stranách. V. 22 cm. Neznačeno. Stav A.