Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Číše

A59/0319

ČÍŠE

Čechy, (konec) 19. stol.
Zvonovitý, ve spodní části výrazně projmutý pohár v biedermeierovém tvarosloví, z masivní opakní černé skloviny, broušený, část. fasetovaný do 8stěnu, hladké odsazené hrdlo, zlacená štafáž. V. 11,5 cm. Neznačeno. Stav A.