A59/0319
ČÍŠE
Čechy, (konec) 19. stol.
Zvonovitý, ve spodní části výrazně projmutý pohár v biedermeierovém tvarosloví, z masivní opakní černé skloviny, broušený, část. fasetovaný do 8stěnu, hladké odsazené hrdlo, zlacená štafáž.
V. 11,5 cm.
Neznačeno.