Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Upomínková číše

A59/0321

UPOMÍNKOVÁ ČÍŠE

Čechy, okolo 1900
Soudkovitý číška z bílého kostního skla, na pohledové straně medailon s barevnými emaily malovanou vedutou vrcholu Sněžky, doplněnou zrnitými nálepy, zlacená štafáž a plastický perličkový email, pod obrázkem značeno "Schneekoppe". V. 9,4 cm. Stav A/B.