A59/0321
UPOMÍNKOVÁ ČÍŠE
Čechy, okolo 1900
Soudkovitý číška z bílého kostního skla, na pohledové straně medailon s barevnými emaily malovanou vedutou vrcholu Sněžky, doplněnou zrnitými nálepy, zlacená štafáž a plastický perličkový email, pod obrázkem značeno "Schneekoppe".
V. 9,4 cm.
Stav A/B.