Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Číše s hadem

A59/0322

ČÍŠE S HADEM

Čechy, Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších, 3. čtvrt. 19. stol.
Kónická kupa na nízké patce z bezbarvého ledovaného skla, ovinutá natavenou spirálou v podobě hada ze zelené skloviny, hladké odsazené hrdlo, zlacená štafáž. V. 12,2 cm. Neznačeno. Stav B.