A59/0323
TROJICE SKLENIC
Čechy, posl. čtvrt. 19. stol.
Trojice cylindrických, resp. mírně kónických číší z bezbarvého lisovaného skla, reliéfní dekor převážně florálních motivů je zdůrazněn kolorováním a zlacenou štafáží.
V. 9 cm, 10 cm a 10,5 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.