Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice sklenic

A59/0323

TROJICE SKLENIC

Čechy, posl. čtvrt. 19. stol.
Trojice cylindrických, resp. mírně kónických číší z bezbarvého lisovaného skla, reliéfní dekor převážně florálních motivů je zdůrazněn kolorováním a zlacenou štafáží. V. 9 cm, 10 cm a 10,5 cm. Neznačeno. Stav A-B.