Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor skleněných předmětů

A59/0329

SOUBOR SKLENĚNÝCH PŘEDMĚTŮ

Čechy, 20. stol.
Číška z bezbarvého skla vrstveného rosalínem a opakní bílou sklovinou, probrušovaný dekor, zlacená štafáž a barevně malované květinové motivy. - Osmiboká kónická váza z umělecky lisovaného zeleného opálového skla Jade, na zvonovité obloučkové patce. - Košík ve tvaru cylindru a naběračka z lisovaného uranově žlutého skla. V. max. 16,5 cm. Neznačeno. Stav A-B.