A59/0329
SOUBOR SKLENĚNÝCH PŘEDMĚTŮ
Čechy, 20. stol.
Číška z bezbarvého skla vrstveného rosalínem a opakní bílou sklovinou, probrušovaný dekor, zlacená štafáž a barevně malované květinové motivy. - Osmiboká kónická váza z umělecky lisovaného zeleného opálového skla Jade, na zvonovité obloučkové patce. - Košík ve tvaru cylindru a naběračka z lisovaného uranově žlutého skla.
V. max. 16,5 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.