A59/0333
SECESNÍ VÁZA S OPTICKÝM DEKOREM
Jižní Čechy, Wilhelm Kralik Sohn, Lenora, zač. 20. stol.
Nízká šestiboká váza ze žluté skloviny, broušená, irisovaný optický dekor "hadí kůže".
V. 10 cm.
Neznačeno.