Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Secesní váza s optickým dekorem

A59/0333

SECESNÍ VÁZA S OPTICKÝM DEKOREM

Jižní Čechy, Wilhelm Kralik Sohn, Lenora, zač. 20. stol.
Nízká šestiboká váza ze žluté skloviny, broušená, irisovaný optický dekor "hadí kůže". V. 10 cm. Neznačeno. Stav A.