A59/0334
SECESNÍ VÁZA S LEPTANÝM DEKOREM
Čechy, zač. 20. stol.
Váza ze zeleného skla, s hutně tvarovaným obloučkovým hrdlem, na plášti leptaný a stříbřený dekor stylizovaných florálních motivů.
V. 17,5 cm.
Neznačeno.