Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Secesní váza s leptaným dekorem

A59/0334

SECESNÍ VÁZA S LEPTANÝM DEKOREM

Čechy, zač. 20. stol.
Váza ze zeleného skla, s hutně tvarovaným obloučkovým hrdlem, na plášti leptaný a stříbřený dekor stylizovaných florálních motivů. V. 17,5 cm. Neznačeno. Stav A.