Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza s optickým dekorem

A59/0335

VÁZA S OPTICKÝM DEKOREM

Čechy, zač. 20. stol.
Hutně tvarovaná váza v secesním tvarosloví, šestilistý půdorys s kapkovitými výdutěmi a krátkým hrdlem, zelené sklo s optickým dekorem a jemným irisem. V. 8,8 cm. Neznačeno. Stav B.