Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza ledované sklo

A59/0336

VÁZA LEDOVANÉ SKLO

Čechy, 20. stol.
Mírně kónická váza se zvonovitě rozšířenou podstavou, bezbarvé ledované sklo, podjímané žlutou sklovinou a zdobené jemným irisem. V. 18 cm. Neznačeno. Stav A.