A59/0336
VÁZA LEDOVANÉ SKLO
Čechy, 20. stol.
Mírně kónická váza se zvonovitě rozšířenou podstavou, bezbarvé ledované sklo, podjímané žlutou sklovinou a zdobené jemným irisem.
V. 18 cm.
Neznačeno.