A59/0337
VÁZA TORDOVANÁ
20. stol.
Váza foukaná z bezbarvého skla, optický tordovaný dekor se zatavenými opálovými vlákny, přisazená plochá patka z medově hnědé skloviny.
V. 26,5 cm.
Neznačeno.