Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Karafa

A59/0338

KARAFA

20. stol.
Karafa kapkovitého tvaru se zvonovitě rozšířeným hrdlem, osazeným masivní kuželkovou zátkou, foukaná kobaltového skla, optický tordovaný dekor. V. 25,5 cm. Neznačeno. Stav A.