A59/0338
KARAFA
20. stol.
Karafa kapkovitého tvaru se zvonovitě rozšířeným hrdlem, osazeným masivní kuželkovou zátkou, foukaná kobaltového skla, optický tordovaný dekor.
V. 25,5 cm.
Neznačeno.