Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár benátské sklo

A59/0339

POHÁR BENÁTSKÉ SKLO

Itálie, Benátky, 19. / 20. stol.
Štíhlý kónický pohár foukaný z tenkostěnného bezbarvého skla, hutně zdobený modrými nálepy a kanelováním, dutá vázovitá noha s hlavami lvů a zataveným zlatým prachem, plochá patka. V. 21 cm. Neznačeno. Stav A.