A59/0339
POHÁR BENÁTSKÉ SKLO
Itálie, Benátky, 19. / 20. stol.
Štíhlý kónický pohár foukaný z tenkostěnného bezbarvého skla, hutně zdobený modrými nálepy a kanelováním, dutá vázovitá noha s hlavami lvů a zataveným zlatým prachem, plochá patka.
V. 21 cm.
Neznačeno.