A59/0341
SADA POHÁRŮ
Čechy, 20. stol.
Souprava 6 pohárů z tenkostěnného bezbarvého skla, zvonovité kupy část. přejímané rosalínem, ostatek plochy matovaný, zdobeno plastickou květinovou malbou barevnými emaily a zlatem, vyšší tordované nožky zlatavě tónované.
V. 17,5 cm.
Neznačeno.