A59/0342
TROJICE VÁZ
20. stol.
Dvě štíhlé čtyřboké vázy z bezbarvého skla, broušené, ve spodní části rozšířené, v hranách přejímané rosalínem. - Štíhlá šestiboká váza z růžového skla, ve spodní části z hran paprsčitě vystupující čtyřhranné nožky.
V. 20 cm, 20,4 cm a 25 cm.
Neznačeno.