Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice váz

A59/0344

DVOJICE VÁZ

Čechy, 20. stol.
Mírně kónická váza z bezbarvého skla, broušená, zdobená průběžným matně řezaným loveckým výjevem s jelenem a psem. - Vázička z čirého skla, v těle projmutá, zdobená matnou řezbou přírodních motivů. V. 17,3 cm a 9 cm. Neznačeno. Stav A-B.