A59/0344
DVOJICE VÁZ
Čechy, 20. stol.
Mírně kónická váza z bezbarvého skla, broušená, zdobená průběžným matně řezaným loveckým výjevem s jelenem a psem. - Vázička z čirého skla, v těle projmutá, zdobená matnou řezbou přírodních motivů.
V. 17,3 cm a 9 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.