Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár s řezbou

A59/0345

POHÁR S ŘEZBOU

Čechy, patrně Nový Bor, sklářská škola (?), 1. pol. 20. stol.
Kónická kupa na vysoké balustrové noze a široké, po obvodu hraněné patce, zvnějšku fasetovaná, masivní bezbarvé sklo přejímané žlutou lazurou, zdobené matnou florální řezbou s leštěnými perličkami. V. 22,2 cm. Neznačeno. Stav A.