A59/0346
SOUPRAVA ÜBERFANG
Čechy, Nový Bor, 20. stol.
Velká zvonovitá mísa a 8 kónických pohárků na nízké patce, bezbarvé sklo přejímané rubínovou lazurou, probrušovaný dekor loveckých a architektonických motivů v charakteristickém egermannovském tvarosloví.
V. 11,4 cm a 4,6 cm, Ø 25 cm a 7,5 cm.
Neznačeno.