A59/0347
NÁSTOLEC S ŘEZBOU
Severní Čechy, 20. stol.
Dekorativní pohár z bezbarvého skla, broušený, kalichovitá kupa šestilistého tvaru přejímaná rubínovou lazurou zdobená probrušovanými florálními motivy, nožka i patka fasetovaná.
V. 11,5 cm.
Neznačeno.