A59/0348
ČÍŠE
Čechy, Karlovy Vary, Moser, ca 20. léta 20. stol.
Cylindrická číše z masivního bezbarvého skla, broušená, zvnějšku fasetovaná do osmistěnu, na fasetách vystupující svislá zrcadla přejímaná ametystovou lazurou, zlacená štafáž.
V. 11,5 cm.
Neznačeno.