A59/0350
SVÍCEN ÜBERFANG
Čechy, ca 1930
Mísa s obloučkovým okrajem na vysoké duté noze s nodem a širokou patkou, bezbarvé sklo přejímané rosalínem a opakní bílou sklovinou, broušené, malované květinovými motivy v barevných emailech, zlacená štafáž, ověsky z broušeného čirého skla.
V. 31 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.