Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Svícen überfang

A59/0350

SVÍCEN ÜBERFANG

Čechy, ca 1930
Mísa s obloučkovým okrajem na vysoké duté noze s nodem a širokou patkou, bezbarvé sklo přejímané rosalínem a opakní bílou sklovinou, broušené, malované květinovými motivy v barevných emailech, zlacená štafáž, ověsky z broušeného čirého skla. V. 31 cm. Neznačeno. Stav A-B.