A59/0352
PÁROVÉ VÁZY
Severní Čechy, 1. pol. 20. stol.
Dvě válcovité vázy z bezbarvého skla přejímaného rosalínem, probrušovaný dekor v artdecovém tvarosloví se stylizovanými florálními motivy, klínové, kaménkové a hvězdicové brusy, u paty a hrdla kanelování.
V. 24 cm.
Neznačeno.
Stav B - C.