A59/0354
NÁPOJOVÁ SOUPRAVA
Čechy, 19. / 20. stol.
Karafa s protáhlým límcovitým hrdlem s mohutnou kónickou zátkou a 6 číší z bezbarvého skla, broušené, zevně fasetované do deseti-, resp. osmistěnu, zdobené matnou řezbou s loveckými a přírodními motivy.
V. 36 cm (karafa), 10 cm (sklenky).
Neznačeno.
Stav B - C.