Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nápojová souprava

A59/0355

NÁPOJOVÁ SOUPRAVA

19. / 20. stol.
Karafa a 4 sady sklenic na pivo (5 ks), víno (4 ks), likér (4 ks) a vodu (5 ks), foukané z bezbarvého skla, broušené, zdobené matně řezaným rozvilinovým pásem. V. 34 cm (karafa), 18 cm, 13 cm, 10 cm a 9 cm. Neznačeno. Stav A-B.