Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nápojová souprava

A59/0356

NÁPOJOVÁ SOUPRAVA

Čechy, 1. pol. 20. stol.
Zvonovitá karafa s delším rovným hrdlem osazeným šišticovou zátkou, opticky fasetovaná, čiré sklo zdobené ornamentálním brusem v artdecové stylizaci. K sadě náleží také 3 typy tenkostěnných sklenic obdobného tvaru na vodu (5 ks), limonádu (6 ks) a likér (4 ks). V. 29 cm (karafa), 11,5 cm, 9,5 cm a 9 cm. Neznačeno. Stav A-B.