A59/0360
NÁPOJOVÁ SOUPRAVA
19. / 20. stol.
Sada 6 kónických sklenic na pivo (objem 1/4 l) na nízké patce a džbánu s převýšeným uchem, bezbarvé sklo zdobené jemným brusem.
V. 33 cm (džbán) a 20,7 cm (sklenice).
Neznačeno.