Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nápojová souprava

A59/0360

NÁPOJOVÁ SOUPRAVA

19. / 20. stol.
Sada 6 kónických sklenic na pivo (objem 1/4 l) na nízké patce a džbánu s převýšeným uchem, bezbarvé sklo zdobené jemným brusem. V. 33 cm (džbán) a 20,7 cm (sklenice). Neznačeno. Stav A.