Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nápojová sada

A59/0361

NÁPOJOVÁ SADA

Čechy, 1. pol. 20. stol.
Džbán a 5 vyšších sklenic na fasetované nožce, bezbarvé sklo zdobené kaménkovými a klínovými brusy v artdecovém tvarosloví. V. 34 cm a 18 cm. Neznačeno. Stav A-B.